Leden 2012

Nové rubriky & Howrse

31. ledna 2012 v 22:16 | Eluška KejSí Kinclowá |  Zábava
Nově otevřu i rubriku Bleskovky, Testíky, Kvízy, Sudoka a Osmisměrky Mrkající


Budou o skvělé ceny a samozdřejmě o diplomky ♥ ... budu i vystavovat diplomky v galerii diplomů Smějící se a budu se více věnovat bloGu ... jestli někdo hrajete Howrse uložte si mě jako: Lucii ... a v komentářích se můžeme domluvit na výměně loteriíních lístků za 100 Equus ... prostě ti dám a ty mě a budeme mít o ceny víc Smějící se !

S pozdravem ♥ Scoty ♥ of ♦ Scoty edicion ♦

skotyhopribeh.blog.cz je nyní i na Facebooku

23. ledna 2012 v 14:13 | Eluška KejSí Kinclowá |  Můj diář
Teď si nás můžete dokonce najít i na Facebooku pod jménem skotyhopribeh.blog.cz v názvosloví: ,, BloG o Scotym & koních " na profilovce je Scoty ( obrázek nahoře ), tam můžete se dozvědět novinky, budou tam i pořádány soutěže, které budou i na bloGu bude se tam také hlasoavat co by měla být další soutěž .... a jiné dobré novinky z bloGu a dočtete se tam CO VÁS BUDE ČEKAT V DALŠÍM ČLÁNKU !!, bubou tam probíhat i bleskovky, které budou samozdřejmě i na bloGu a soutěže s fotkami a další jiné soutěže a vtipy Usmívající se

S pozdravem ♥ Scoty of ♦ Scoty edicion ♦

Oblíbenci z Horse Farm Kroutilík

19. ledna 2012 v 14:34 | Eluška KejSí Kinclowá |  Můj diář

♥ SCOTY ♥


♣ Tambo ( AUT ) ♣


♠ Benafi ♠


♦ Orreta ♦


☻ Kroft ☻


☺ Tenderly ☺


• Notalert •


◘ Sherissa ◘


○ Natouchka ○


♠ Karsten ♠


☻ Baria ☻


♣ Albatros ♣


☺ Joilet ( Fíbí ) ☺


◘ Anamarka ◘


♦ Kressel ♦

Tito všichni koně a víc jako třeba Fearless Stand, Centus, Princ Harry a sposty dalších koní z Lechovic Horse Farm Kroutilík mám moc ráda a rozhodně ještě nějaké fotky jich přidám ...... protože si to zaslouží většina koní projela startovními boxi na rovinovích drahách a spousty vyhály ...... ale je tu ještě jadna věc Sherissa dokonce už zemřela s hříbátkem asi v 8. měsíci byla ohřebena hřebce výborným hřebce Rainbows For Life ( CAN ) ( RFL ). A také některé klisny už jsou do chovu a jsou třeba ohřebeny Security Risk a zmiňovaným Rainbows For Life ( CAN ). Někteří jsou i dokonce jen pro rekreační jízdu v terénu či na tréningy dětí. V poslední době se jim daří a přeji jim hromady úspěchů jak na dostizích tak v chovu :)).

P.S. Eluška KejSí Kinclowá